Výcvik psů

Tábor 2013

30.6. - 6.7.2013
5. ročník - LVT Pňov v Kácově
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE A AGILITY




v neděli 30.6.2013 příjezd mezi 10.00 až 12.00 h

kde se areál nachází: 49°46'24.012"N, 15°1'25.296"E

 

 

Propozice   
Program     
Přihláška

více info
u Radky Niedermirtlové
zko.pnov@seznam.cz
606 308 897
 


propozice
Přihláška

více info
u Dany Tůmové
zko.pnov@seznam.cz
731 112 545
 

(Přednost mají členové ZKO Pňov a zájemci o celý týden)


Lze kombinovat bloky sportovní kynologie a agility po předchozí domluvě.
(např. dopolední blok agility a odplední blok sportovní kynologie)


http://www.zkopnov.wbs.cz/Tabor-2012.html
http://www.zkopnov.wbs.cz/Tabor-2011.html
http://www.zkopnov.wbs.cz/Tabor-2010.html
http://www.zkopnov.wbs.cz/Tabor-2009.html

 

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE   AGILITY - PLNO (program viz níže)  
Bára - Toby - AUO ne,po,út Sába - S celý týden
Bára - Berča - AUO ne,po,út Axis - L celý týden
Luky - Give - AUO ne,po,út Aiko - L celý týden
Terka - Ája - HW celý týden Daisy - L celý týden
Irča - Api - DOB ne,po,út Čikita - M celý týden
Pavla - Finn - BOE celý týden Arwen - L celý týden
Terka - Cocky - BOE celý týden Saly - S celý týden
Lucka - Brit - BOM út Mája - L PO+ÚT+ČT
Mirka - Criss - BOM Keliška - S ne, po, út
Leona - Gréta - RTW ne,po,ut Filip - S ne, po, út
Karel - Arven celý týden Airin - S ne, po, út
Karel - Berry celý týden Eliška - L ne, po, út
Zdeňka N. celý týden Beeatle - S celý týden
    Love - štěně S celý týden
    Miki - S celý týden

 



   VYBAVENÍ AREÁLU

   teplá a studená voda
   sprcha
   2 venkovní WC
   klubovna (8 lůžek v podkroví)
   kuchyň se sporákem, mikrovlnou troubou a lednicemi
   venkovní gril
   TV, DVD, satelit, bezplatné připojení k internetu
   osvětlení a ozvučení areálu
   bazén s ohřevem

    rozloha 2,1 ha (2 samostatné části na výcvik + místo na stanování)



























 

Časový harmonogram tréninků na táboře  - sportovní kynologie. 



      kategorie skupina NEDĚLE s Danou Tůmovou  
1 Tůmová Dana Sába S 1 od 12.00 do … samostatný trénink
2 Tůmová Dana Axis L 1 od 12.00 do … samostatný trénink
3 Tůmová Petra Aiko L 1 od 12.00 do … samostatný trénink
4 Nováková Míša Daisy L 1 od 12.00 do … samostatný trénink
5 Nováková Zdeňka   L 1 od 12.00 do … samostatný trénink
6 Nováková Míša Čiko M 2 od 12.00 do … samostatný trénink
7 Kaplanová Andrea Beeatle S 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
8 Smetanová Tereza Saly S 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
9 Zákružná Márkéta Airin S 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
10 Sůrová Sofie Keliška S 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
11 Halačková Anetka Filip S 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
12 Němečková Eliška Lucky L 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
13 Tittlová Karolína Arwen L 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
14 Smetanová Tereza Miki S 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
15 Kaplanová Andrea Love S - štěně 2 od 14.00 do … motivace, teorie, výsledky na závodech,…
             
             
      kategorie skupina PONDĚLÍ s Monikou Jungrovou  
1 Kaplanová Andrea Beeatle S 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
2 Smetanová Tereza Saly S 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
3 Zákružná Márkéta Airin S 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
4 Sůrová Sofie Keliška S 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
5 Halačková Anetka Filip S 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
6 Tůmová Dana Sába S 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
7 Sladkovská Jana Mája L 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
8 Tůmová Dana Axis L 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
9 Tůmová Petra Aiko L 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
10 Nováková Míša Daisy L 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
11 Nováková Míša Čiko M 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
12 Němečková Eliška Lucky L 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
13 Tittlová Karolína Arwen L 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
  Nováková Zdeňka   L 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30 sportovka
14 Smetanová Tereza Miki S 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
15 Kaplanová Andrea Love S - štěně 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
             
             
          ÚTERÝ s Monikou Jungrovou  
1 Nováková Míša Čiko M 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
2 Němečková Eliška Lucky L 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
3 Tittlová Karolína Arwen L 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
4 Nováková Zdeňka   L 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
5 Smetanová Tereza Miki S 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
6 Kaplanová Andrea Love S - štěně 1 7:00 do 9:00 13:30 do 15:00
7 Kaplanová Andrea Beeatle S 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
8 Smetanová Tereza Saly S 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
9 Zákružná Márkéta Airin S 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
10 Sůrová Sofie Keliška S 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
11 Halačková Anetka Filip S 2 9:00 do 10:30 15:00 do 16:30
12 Tůmová Dana Sába S 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
13 Sladkovská Jana Mája L 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
14 Tůmová Dana Axis L 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
15 Tůmová Petra Aiko L 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
16 Nováková Míša Daisy L 3 10:30 do 12:30 16:30 do 18:30
             
             
          ČTVRTEK s Monikou Jungrovou  
1 Tůmová Dana Sába S 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
2 Sladkovská Jana Mája L 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
3 Tůmová Dana Axis L 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
4 Tůmová Petra Aiko L 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
5 Nováková Míša Daisy L 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
6 Kaplanová Andrea Love S - štěně 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
7 Kaplanová Andrea Beeatle S 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
8 Smetanová Tereza Saly S 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
9 Nováková Míša Čiko M 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
10 Tittlová Karolína Arwen L 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
11 Nováková Zdeňka   L 2 x 16:00 do 18:00
12 Smetanová Tereza Miki S 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
             
             
          PÁTEK s Danou Tůmovou  
1 Tůmová Dana Sába S 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
2 Tůmová Dana Axis L 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
3 Tůmová Petra Aiko L 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
4 Nováková Míša Daisy L 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
5 Kaplanová Andrea Love S - štěně 1 8:00 do 10.00 14:00 do 16:00
6 Kaplanová Andrea Beeatle S 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
7 Smetanová Tereza Saly S 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
8 Nováková Míša Čiko M 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
9 Tittlová Karolína Arwen L 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
10 Smetanová Tereza Miki S 2 10:00 do 12:00 16:00 do 18:00
             
             
          SOBOTA s Danou Tůmovou  
1 Tůmová Dana Sába S 1 7:00 do 8:00 do 12:00 odjezd z Kácova
2 Tůmová Dana Axis L 1 7:00 do 8:00 do 12:00 odjezd z Kácova
3 Tůmová Petra Aiko L 1 7:00 do 8:00 do 12:00 odjezd z Kácova
4 Nováková Míša Daisy L 1 7:00 do 8:00 do 12:00 odjezd z Kácova
5 Kaplanová Andrea Love S - štěně 1 7:00 do 8:00 do 12:00 odjezd z Kácova
6 Kaplanová Andrea Beeatle S 2 9:00 do 10.00 do 12:00 odjezd z Kácova
7 Smetanová Tereza Saly S 2 9:00 do 10.00 do 12:00 odjezd z Kácova
8 Nováková Míša Čiko M 2 9:00 do 10.00 do 12:00 odjezd z Kácova
9 Tittlová Karolína Arwen L 2 9:00 do 10.00 do 12:00 odjezd z Kácova
10 Smetanová Tereza Miki S 2 9:00 do 10.00 do 12:00 odjezd z Kácova

 

TOPlist